Postapokalipsa Polska

Moderator: Arlene

Postapokalipsa Polska

Postprzez JokerThief » 8 sie 2014, o 18:27

Obrazek

Post–Apokalipsa Polska to największy serwis kulturalno-fantastyczny w Polsce, dotyczący postapokalipsy i pochodnych od niej tematów. W przeciągu roku z najszybciej rozwijającego się, staliśmy się największym polskim serwisem zrzeszającym fanów tego gatunku.
Codziennie prezentujemy nowinki z literatury, filmu, gry i komiksu. Komentujemy także bieżące postępy w nauce (m.in.: fizyka, robotyka, wirusologia) i sytuację na świecie (zwłaszcza w kontekście terenów opuszczonych czy napromieniowanych).
Dla fanów estetyki postapo, nasza Redakcja selekcjonuje i publikuje ciekawe grafiki, komiksy, cosplaye oraz arty z zakresu postapokalipsy. Również fani urbexu znajdą na naszym serwisie interesującą zawartość.
Z chęcią publikujemy galerie i osiągnięcia fanów, wspieramy też młodych artystów i „aktywistów” w ich działalności. Obejmujemy patronatem zarówno książki, gry, jak również larpy, konwenty i wszelkie inne imprezy tematyczne.
Postapokalipsa to dla nas przede wszystkim niepowtarzalny klimat, inteligentna metafora społeczeństwa i krytyczne podejście twórców do otaczającego ich świata. Surowość postapokaliptycznego świata, ciężar dni ostatecznych czy walka o pozostanie człowiekiem – to jedne z najważniejszych tematów podejmowanych przez twórców gatunku w swoich dziełach. To także wartka akcja, dramatyczne wybory i melancholijne scenerie.
Pamiętajcie, postapokalipsa to nie koniec. To początek budowania nowego, miejmy nadzieję - lepszego świata.
Obrazek
Avatar użytkownika
JokerThief
Administrator
 
Posty: 812
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 13:48
ID w grze: 224

Re: Postapokalipsa Polska

Postprzez S.W.A.T » 9 sie 2014, o 00:36

Reklama ładna ale OUTPOSTU raczej nie przebiją. Pierwszy raz o nich słyszę, a OUTPOST ma renomę.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
Avatar użytkownika
S.W.A.T
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 20:15
Lokalizacja: Olsztyn/Konin
ID w grze: 844


Powrót do Postapokalipsa Polska

cron